EZJ-ZSV500AA
- Артикул производителя:
- EZJ-ZSV500AA
- Краткое описание:
- VARISTOR ARRAY 50V 3PF 0504
- Capacitance @ Frequency :
- 2.1 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 5 V
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 55 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 45 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 50 V