EZJ-ZSV270SAM
- Артикул производителя:
- EZJ-ZSV270SAM
- Краткое описание:
- VARISTOR ARRAY 27V 39PF 0505
- Capacitance @ Frequency :
- 39 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 5 A
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0504 (1410 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V