EZJ-ZSV270RA
- Артикул производителя:
- EZJ-ZSV270RA
- Краткое описание:
- VARISTOR ARRAY 27V 20PF 0504
- Capacitance @ Frequency :
- 20 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 3 A
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V