VP4032K251R035
- Артикул производителя:
- VP4032K251R035
- Производитель/Бренд:
- KEMET
- Краткое описание:
- VARISTOR 56V 250A 2SMD JLEAD
- Производитель :
- KEMET
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 3.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 2-SMD, J-Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 61.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V