VP3225K101R017
- Артикул производителя:
- VP3225K101R017
- Производитель/Бренд:
- KEMET
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 100A 2SMD JLEAD
- Производитель :
- KEMET
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 2-SMD, J-Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V