BPM320IEC
- Артикул производителя:
- BPM320IEC
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Bussmann Electrical Division
- Краткое описание:
- VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
- Производитель :
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Package / Case :
- Module, Plug-In Terminal Block
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- Varistor Voltage (Min) :
- Varistor Voltage (Typ) :
- 230 V