B72590E0170S170
- Артикул производителя:
- B72590E0170S170
- Краткое описание:
- VARISTOR 32.5V 10A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 33 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 10 A
- Energy :
- 0.01J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 19 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 40.63 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.38 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 32.5 V