B72580T0600S172
- Артикул производителя:
- B72580T0600S172
- Краткое описание:
- VARISTOR 100V 400A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 400 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 2.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 60 V
- Maximum DC Volts :
- 85 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 119 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 81 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 100 V