B72510T2170K062
- Артикул производителя:
- B72510T2170K062
- Краткое описание:
- VARISTOR 25V 30A 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 30 V
- Varistor Voltage (Min) :
- Varistor Voltage (Typ) :
- 25 V