B72530T1140S272
Артикул производителя:
B72530T1140S272
Краткое описание:
VARISTOR 22V 400A 1210
Capacitance @ Frequency :
1800 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
400 A
Energy :
1.6J
Features :
Maximum AC Volts :
14 V
Maximum DC Volts :
16 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Varistor Voltage (Typ) :
22 V