B72520T1140S262
Артикул производителя:
B72520T1140S262
Краткое описание:
VARISTOR 22V 200A 1206
Current - Surge :
200 A
Energy :
0.6J
Features :
Maximum AC Volts :
14 V
Maximum DC Volts :
16 V
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Varistor Voltage (Max) :
27 V
Varistor Voltage (Min) :
Varistor Voltage (Typ) :
22 V