B72510V2170K72
- Артикул производителя:
- B72510V2170K72
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 30A 0805
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V