B72510T1140S272
- Артикул производителя:
- B72510T1140S272
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 120A 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 350 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 120 A
- Energy :
- 0.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V