B72510S2170K62
- Артикул производителя:
- B72510S2170K62
- Краткое описание:
- VARISTOR 25V 30A 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Typ) :
- 25 V