B72500T2170K60
- Артикул производителя:
- B72500T2170K60
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 10A 0603
- Current - Surge :
- 10 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V