B72500T140S260
- Артикул производителя:
- B72500T140S260
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 30A 0603
- Current - Surge :
- 30 A
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V