MOV-20D152KTR
- Артикул производителя:
- MOV-20D152KTR
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.5KV 6.5KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 384 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 383J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 940 V
- Maximum DC Volts :
- 1200 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.65 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.35 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.5 kV