0071.2711.B1
- Артикул производителя:
- 0071.2711.B1
- Краткое описание:
- VARISTOR 424V 800A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 58 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 20J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 270 V
- Maximum DC Volts :
- 360 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 466 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 382 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 424 V