0071.2511.T2
- Артикул производителя:
- 0071.2511.T2
- Краткое описание:
- VARISTOR 393V 800A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 62 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 17J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 330 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 432 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 354 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 393 V