V330MAX1131
- Артикул производителя:
- V330MAX1131
- Краткое описание:
- VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 188 V
- Maximum DC Volts :
- 257 V
- Package / Case :
- SOD-83A Axial
- Varistor Voltage (Max) :
- 380 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 280 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 330 V