ROV20H151K-S-2
Артикул производителя:
ROV20H151K-S-2
Краткое описание:
VARISTOR 150V 10KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
3000 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
10 kA
Energy :
106J
Features :
Maximum AC Volts :
95 V
Maximum DC Volts :
125 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm
Varistor Voltage (Max) :
165 V
Varistor Voltage (Min) :
135 V
Varistor Voltage (Typ) :
150 V