ROV20-470L-2
- Артикул производителя:
- ROV20-470L-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 12080 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 17J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 54.05 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 39.95 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V