ROV20-220M-S-2
- Артикул производителя:
- ROV20-220M-S-2
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 2KA DISC 20MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 21200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 26.4 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 17.6 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V