ROV14H820K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV14H820K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2970 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 28J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 50 V
- Maximum DC Volts :
- 65 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 90.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 73.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 82 V