ROV14H781K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV14H781K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 780V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 250 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 233J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 485 V
- Maximum DC Volts :
- 640 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 858 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 702 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 780 V