ROV14H330K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV14H330K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 2KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 7700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 9.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 36.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V