ROV14H220L-2
Артикул производителя:
ROV14H220L-2
Краткое описание:
VARISTOR 22V 2KA DISC 14MM
Capacitance @ Frequency :
11960 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
2 kA
Energy :
6.3J
Features :
Maximum AC Volts :
14 V
Maximum DC Volts :
18 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Varistor Voltage (Max) :
25.3 V
Varistor Voltage (Min) :
18.7 V
Varistor Voltage (Typ) :
22 V