ROV14H151K-S-2
Артикул производителя:
ROV14H151K-S-2
Краткое описание:
VARISTOR 150V 6KA DISC 14MM
Capacitance @ Frequency :
1510 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
6 kA
Energy :
53J
Features :
Maximum AC Volts :
95 V
Maximum DC Volts :
125 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Varistor Voltage (Max) :
165 V
Varistor Voltage (Min) :
135 V
Varistor Voltage (Typ) :
150 V