ROV14E301K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV14E301K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 300V 6.5KA DISC 14MM
- Current - Surge :
- 6.5 kA
- Energy :
- 126J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 195 V
- Maximum DC Volts :
- 250 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 330 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 270 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 300 V