ROV14-182K-2
- Артикул производителя:
- ROV14-182K-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.8KV 4.5KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 118 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 348J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 1 kV
- Maximum DC Volts :
- 1.465 kV
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.98 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.62 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.8 kV