ROV14-102K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV14-102K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 1KV 4.5KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 845 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 224J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 625 V
- Maximum DC Volts :
- 825 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV