ROV10H821K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV10H821K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 130 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 118J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 510 V
- Maximum DC Volts :
- 670 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 902 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 738 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 820 V