ROV10-101K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV10-101K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1020 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 14J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 60 V
- Maximum DC Volts :
- 85 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 110 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 90 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 100 V