ROV07-680K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV07-680K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1119 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 4.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V