ROV20H560L-S
- Артикул производителя:
- ROV20H560L-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 56V 3KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 11600 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3 kA
- Energy :
- 41J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 64.4 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 47.6 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V