ROV20H220M-S
- Артикул производителя:
- ROV20H220M-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 3KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 21200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3 kA
- Energy :
- 16J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 26.4 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 17.6 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V