ROV20-781K
Артикул производителя:
ROV20-781K
Краткое описание:
VARISTOR 780V 6.5KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
554 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
6.5 kA
Energy :
368J
Features :
Maximum AC Volts :
485 V
Maximum DC Volts :
640 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm
Varistor Voltage (Max) :
858 V
Varistor Voltage (Min) :
702 V
Varistor Voltage (Typ) :
780 V