ROV10H182K
- Артикул производителя:
- ROV10H182K
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.8KV 3.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 480 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Maximum AC Volts :
- 1 kV
- Maximum DC Volts :
- 1.465 kV
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.98 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.62 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.8 kV