ROV10H181K-S
- Артикул производителя:
- ROV10H181K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 180V 3.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 480 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 32J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V