ROV10-511K
- Артикул производителя:
- ROV10-511K
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 187 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 74J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 418 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V