ROV10-102K
- Артикул производителя:
- ROV10-102K
- Краткое описание:
- VARISTOR 1KV 2.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 96 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 112J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 625 V
- Maximum DC Volts :
- 825 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV