ROV07H301K
- Артикул производителя:
- ROV07H301K
- Краткое описание:
- VARISTOR 300V 1.75KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 140 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.75 kA
- Energy :
- 26J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 195 V
- Maximum DC Volts :
- 250 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 330 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 270 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 300 V