ROV05H560K-2
- Артикул производителя:
- ROV05H560K-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 56V 250A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 640 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 2.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 61.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V