ROV05H330K-2
- Артикул производителя:
- ROV05H330K-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 250A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 830 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 1.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 36.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V