ROV05H220L-2
- Артикул производителя:
- ROV05H220L-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 250A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1230 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 0.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 25.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 18.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V