EZJ-ZZV80010
- Артикул производителя:
- EZJ-ZZV80010
- Краткое описание:
- VARISTOR 80V 0201
- Capacitance @ Frequency :
- 0.8 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 10 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0201 (0603 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Typ) :
- 80 V