B72762A2170S160
- Артикул производителя:
- B72762A2170S160
- Краткое описание:
- VARISTOR 32.5V 10A 0405
- Capacitance @ Frequency :
- 75 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 A
- Energy :
- 0.01J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0405 (1012 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 40 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 25 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 32.5 V