VE24P00461K--
- Артикул производителя:
- VE24P00461K--
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 8KA DISC 24MM
- Capacitance @ Frequency :
- 600 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 8 kA
- Energy :
- 420J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 24mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V