VE17M00500K--
- Артикул производителя:
- VE17M00500K--
- Краткое описание:
- VARISTOR 82V 4.5KA DISC 17MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 11J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 50 V
- Maximum DC Volts :
- 65 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 17mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 91 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 73 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 82 V