VE17M00350K--
- Артикул производителя:
- VE17M00350K--
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- VARISTOR 56V 1KA DISC 17MM
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 3100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 17mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 62 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V